<

Guitar Tuner

>
Verzia
1.02
Veľkosť (kapacita)
198 489 Byte
Oper. systém
W32
Autor
audio-phonics

Download

Popis
Ak sa niekto učí hrať na gitaru, časom narazí na jeden malý problém - ono sa to niekedy aj rozladí. Niektorí si rozladenie ani nevšimnú (radosť počúvať...) a iní si ho síce všimnú, ale ich hudobný sluch ešte nie je taký dokonalý, aby si dokázali naladiť gitaru sami. Ja som mal podobný problém - požičiavať si elektronickú ladičku od kamarátov je tiež riešenie, ale nepohodlné. Takže - chcem vlastnú! Moje odhodlanie opadlo po návšteve niekoľkých hudobnín lebo 800,- až 1500,- Sk je podľa mňa trošku veľa za malú krabičku...
Moje trápenie vyriešil tento vynikajúci program. Na moje počudovanie je FREEWARE. Ale veď vlastne všetky kvalitné veci sú freeware. Ak chceš niečo s kopou chýb, musíš si priplatiť za značku MS. Na naladenie gitary stačí mikrofón, zvukovka a tento program.
(na stránke autorov je inštalačka, ktorá má 900kB. To je trošku blbé riešenie lebo ja som to zbalil na 190kB. Možno tam budú chýbať nejaké DLL - potom si ich treba zohnať, alebo stiahnuť pôvodnú inštalačku - ale malo by to fungovať aj takto)

ScreenShot - AP Guitar Tuner 1.02